BREAKING NEWS

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës? Karamuço 'zbërthen' momentin e sulmit nga 31-vjeçari

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës?
x
BREAKING NEWS

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet
x
BREAKING NEWS

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së
x
BREAKING NEWS

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi zbardh detaje të forta: Autori ishte një i infiltruar, ja cili ishte qëllimi

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi
x
BREAKING NEWS

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e ministrisë së Jashtme dhe zbardh prapaskenat: Ja pse po largohet ambasadorja amerikane

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet në telefonin e Gerti Shehut: Ngjarja nuk është rastësore

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet
x
BREAKING NEWS

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të Berishës: E çuditshme që Gerti Shehu...

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të
x
BREAKING NEWS

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji zbulon çfarë po tenton të bëjë Edi Rama

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji
x

Bota

Tronditëse/ Qau për 33 vite mbi varrin e dikujt tjetër pasi kujtonte se ishte i babait të saj

Tronditëse/ Qau për 33 vite mbi varrin e dikujt tjetër pasi

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në zonën e Pinetos në Itali, ku për 33 vite me radhë vajza shkonte dhe qante në varrin e babait të saj, deri sa kuptoi se aty nuk ndodhej trupi i të atit por i një personi tjetër.

Në pranverë të vitit 2017-të komuna jep urdhër për zhvendosjen e varreve të vjetra për shkak se nuk kishte hapësirë, dhe u njoftuan të gjithë familjarët.

Por kur vajza vajti dhe u interesua për trupin e babait mësoi, se ai nuk kishte qenë kurrë i varrosur aty, pasi kishte ndodhur një ngatërresë disa vite më parë.

Tashmë çështja ka kaluar në gjykatë.