BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Bota

Tronditëse! Reperi i njohur ekzekutohet me armë zjarri në makinë

Tronditëse! Reperi i njohur ekzekutohet me armë zjarri në

Ekzekutohet me armë zjarri reperi i njohur amerikan, Lil Marlo. Reperi 30-vjeçar u vra teksa po udhëtonte me makinë në Atlanta.

Lil Marlo u qëllua në një atenttat mbrëmjen e së shtunës.

Policia mori një telefonatë për aksident rrugor, por kur ka shkuar në vendngjarje ka gjetur 30-vjeçarin të qëlluar për vdekje me armë zjarri.

“Nga të dhënat e para, dyshohet se viktima ka qenë shënjestra e këtij sulmi, ndërsa po punohet për zbardhjen e plotë të vrasjes”, ka bërë të ditur policia.