BREAKING NEWS

Tritoli në shtëpinë e Armand Dukës/ Arrestohet biznesmeni 34-vjeçar, Policia del me reagim zyrtar

Tritoli në shtëpinë e Armand Dukës/ Arrestohet biznesmeni
x
BREAKING NEWS

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/ Frrok Çupi parashikon zhvillime të bujshme, lëshon paralajmërimin 'bombë' për këtë politikan të njohur: Është në prag të burgut

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/
x
BREAKING NEWS

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon ‘thumbin’ e fortë për përplasjen Duka-Veliaj dhe ngre dyshimet: Mund ta ketë bërë...

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon
x
BREAKING NEWS

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja kontrollon makinat luksoze dhe ato me targa të huaja/ Çfarë ka ndodhur?

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja
x
BREAKING NEWS

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen dëshmia tronditëse nga SHBA, biznesmeni i njohur shqiptar rrëfen si e shpëtoi Arben Kraja

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e njerëzish ku dëmtohen interesat e SHBA, ai dhe Berisha i kanë sytë nga Ukraina, synojnë azil në Rusi

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e
x
BREAKING NEWS

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike, FBI-CIA-DASH bashkëpunim me Thesarin për aferat e emrave në listën e zezë, ja raporti

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike,
x
BREAKING NEWS

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet vendore, nuk ankimoi në Gjykatën Kushtetuese paligjshmërinë e 30 qershorit

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet
x

Bota

Tronditëse/ Rrëzohet avioni ushtarak, mes viktimave edhe djali i ministrit të Mbrojtjes

Tronditëse/ Rrëzohet avioni ushtarak, mes viktimave edhe djali i

Tre persona kanë humbur jetën si pasojë e rrëzimit të një avioni ushtarak të Salvadorit në Paqësor, mes tyre edhe djali i ministrit të Mbrojtjes.

Në një deklaratë nga Forcat e Armatosura të Salvadorit thuhet se avioni ushtarak u rrëzua 3 milje detare nga brigjet e Paqësorit për arsye ende të panjohura.

Në deklaratë thuhet se trupat janë gjetur dhe se një nga të vdekurit është Gerardo Merino, djali i ministrit të Mbrojtjes, Francis Rene Merino Monroy. Siç njoftohet më tej, avioni ka qenë në krye të detyrës në zonën bregdetare kur është rrëzuar. Presidenti i Salvadorit Nayib Bukele i ka dërguar mesazh ngushëllimi ministrit të Mbrojtjes Monroy.