BREAKING NEWS

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj për Bashkinë e Tiranës, ma ka kërkuar baza

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj
x
BREAKING NEWS

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e naftës dhe benzinës

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek Avdylajt?”/ Zhdukja e Ervis Martinajt, RENEA zbarkon në këtë qytet

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek
x
BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x

Bota

Tronditet opinioni publik, 3-vjeçari vret me armë zjarri nënën e tij

Tronditet opinioni publik, 3-vjeçari vret me armë zjarri

Një fëmijë 3-vjeçar ka qëlluar aksidentalisht për vdekje nënën e tij në sy të gjyshes.

Ngjarja ka ndodhur në Karolinën e Jugut.

Në incidentit tronditës që ndodhi pak para orës 08:00 të mëngjesit të së mërkurës, 3-vjeçari mori armën dhe vrau nënën e tij, Cora Lyn Bush në shtëpinë e tyre në Spartanburg.

Vdekjen e saj e dëshmoi nëna e saj, gjyshja e fëmijës. Zyra e Sherifit shkroi në Facebook se nëna, e cila ishte 33 vjeç, vdiq dy orë më vonë në spital.

Pasi vajza e saj u dërgua në spital, gjyshja e fëmijës tregoi se si ndodhi ngjarja.

Ajo tha se 3-vjeçari kishte marrë një armë zjarri dhe aksidentalisht qëlloi nënën e saj.

Hetimet për ngjarjen vazhdojnë.

Zyra e Sherifit të Spartanburgut tha: “Edhe pse hetimi ynë mbetet aktiv, të gjitha indikacionet tregojnë se ky incident ishte rezultat i aksesit të fëmijës së vogël në një armë zjarri të pasigurt, gjë që rezultoi në vdekjen e nënës.”

Asnjë informacion i mëtejshëm nuk është dhënë nga autoritetet.