BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Bota

Tronditet SHBA-ja! Gjimnastja 45-vjeçare kryen masakrën e frikshme. Përdhunon mbi 300 herë të dashurin 16-vjeçar të vajzës së saj, policia ‘fundos’ të ëmën

Tronditet SHBA-ja! Gjimnastja 45-vjeçare kryen masakrën e frikshme.

Jennifer Hawkins, gjimnastja nga Oklahoma, SHBA, e cila ishte edhe trainere, ra në prangat e policisë për akuzën e përdhunimit dhe ngacmim seksual.

Detaje dhe mesazhe kanë dalë nga veprimi i 45-vjeçares e cila dyshohet se tërhoqi një djalë 16-vjeçar dhe kryen një akt seksual së bashku më shumë se 300 herë.

Një deklaratë e bërë në prani të autoriteteve zbuloi se viktima, i cili aktualisht është në rehabilitim, u dërgoi një letër zyrtarëve të qarkut duke detajuar abuzimin e supozuar. Në janar kur viktima tashmë ishte 21-vjeç akuzoi Hawkins për përdhunim.

“Marrëdhënia” dyshohet se filloi në shtator 2017, kur viktima ishte student i vitit të dytë dhe shumica e takimeve seksuale u zhvilluan në shtëpinë e Hawkins, ku viktima dilte për të ngrënë.

 

Përfundimisht, sipas provave, viktima ishte vendosur në shtëpinë e Hawkins, pasi i riu ishte i dashuri i vajzës së saj. Haëkins fillimisht i mohoi akuzat, por më vonë pranoi se kishte një marrëdhënie seksuale me studentin kur u përball me autoritetet.

Mesazhet zbuluan se Hawkins u zemërua me viktimën pasi ai flirtonte me femra të tjera në mediat sociale dhe dyshohet se i tha asaj se nuk donte një marrëdhënie romantike me të. Viktima i dërgoi një mesazh Hawkins ku shkruhej: “Thjesht nuk dua një lidhje”, sipas deklaratës. Hawkins akuzohet për përdhunim dhe sulm seksual.