BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat përvëluese që do fundosin Metën për aferën “CEZ-DIA”, ja dëshmitë që ka në duar SPAK, roli i Sali Berishës dhe lëvizja e papritur e Ismailajt që mund “të hedhë në erë” hetimet

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të Berishës në mes të Tiranës, caktohet prokurori i çështjes, ja provat nga dosja që rrezikojnë të fundosin pushtetarë të lartë dhe biznesmenë të njohur, zbardhen emrat që po hetohen...

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të
x
BREAKING NEWS

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues politikës shqiptare për ditët e zeza që po trokasin

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues
x
BREAKING NEWS

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me dezertorët e Lulzim Bashës, Bardhi qejfmbetur nga Berisha pas refuzimit të postit të Sekretarit të “Foltores”

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me
x
BREAKING NEWS

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin kthesën e madhe hetimet e dosjes së “Gërdecit” për djalin e Sali Berishës, familjarët e viktimave kërkojnë dëshminë e 12 dëshmitarëve të tjerë, mes tyre krushkun e Fatmir Mediut...

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin
x

Bota

Tronditet Shtëpia e Bardhë/ Nudo, drogë dhe prostituta, publikohen 9 000 foto të djalit të Joe Biden të marra nga laptopi i tij

Tronditet Shtëpia e Bardhë/ Nudo, drogë dhe prostituta,

Një miks prej rreth 9.000 fotosh, ku djali i Presidentit Amerikan Joe Biden shfaqet duke marrë drogë, ose duke bërë seks dhe pozuar lakuriq me prostituta, kanë përfunduar online.

Fotot janë marrë nga laptopi i Hunter Biden dhe janë postuar në bidenlaptopmedia.com nga organizata jofitimprurëse e krahut të djathtë “Marco Polo”.

Tronditet Shtëpia e Bardhë/ Nudo, drogë dhe prostituta,

7,032 janë marrë nga aplikacioni i Hunter’s MacBook Pro iPhoto, 1,832 nga një kopje rezervë e iPhone XS të tij, 428 selfie të marra në një iPhone, 674 imazhe të dërguara në mesazhe me tekst etj…

Tronditet Shtëpia e Bardhë/ Nudo, drogë dhe prostituta,

Fotot janë realizuar mes viteve 2008 dhe 2019. Disa kanë bashkëngjitur koordinatat gjeografike, që tregojnë se Hunter i realizoi në Haëaii, Cabo San Lucas, Republikën Domenikane, Kinën perëndimore, Londër, Paris, Romë, Beograd, e madje në Kosovë dhe në mbarë SHBA-në.

Tronditet Shtëpia e Bardhë/ Nudo, drogë dhe prostituta,

Të gjitha fotot e publikuara nga DailyMail.com përputhen me fotot nga një kopje e laptopit të Hunter Biden të vërtetuara nga ekspertët e mjekësisë ligjore kibernetike në fillim të vitit 2021.

Marco Polo redaktoi nuditetin e fotove si dhe numrat e llogarive në pasqyrat bankare, kartat e kreditit dhe numrat e sigurimeve shoqërore dhe informacione të tjera të ndjeshme.

Tronditet Shtëpia e Bardhë/ Nudo, drogë dhe prostituta,

Por përmbajtja e fotografive do të përbëjë një tronditje për familjen Presidenciale Biden, pasi ato përfshijnë edhe foto të anëtarëve të familjes në kohën kur kanë qenë të mitur, por edhe të tjerëve në momente intime.
Sa i përket ‘Marco Polo’, organizata u themelua nga ish-punonjësi i Shtëpisë së Bardhë në kohën e Trump, Garrett Ziegler dhe e cilësojnë veten si një grup kërkimor jofitimprurës që ekspozon korrupsionin dhe shantazhin.
Ziegler ka publikuar gjithashtu më shumë se 120,000 e-maile nga laptopi në faqen e tij të internetit, BidenLaptopEmails.com, si dhe ka transkriptuar dhe publikuar faqe nga ditari i motrës së Hunter, Ashley Biden.

Tronditet Shtëpia e Bardhë/ Nudo, drogë dhe prostituta, Tronditet Shtëpia e Bardhë/ Nudo, drogë dhe prostituta,