BREAKING NEWS

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po ushtron terror mbi psiqikën e shqiptarëve nën regjinë e supernovës të Surrelit

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po
x

Bota

Trump doli për herë të parë në publik me maskë, por diçka nuk shkoi mirë! Publikohet fotoja që po qarkullon me shpejtësi

Trump doli për herë të parë në publik me maskë,

Presidenti amerikan , Donald Trump ka dalë për herë të parë në publik me maskë. Në një foto që po qarkullon së fundmi në rrjet tregon se kreu i Shtëpisë së Bardhë nuk e kishte vënë maskën në mënyrë të saktë.

Në foto duket Trump me maskën vënë, gjatë vizitës në një spital ushtarak, por në fakt hundën e ka lënë të zbuluar. Gjithsesi, mbetet ende për t’u vërtetuar nëse fotoja e shkrepur nga vizita në spital është e “paprekur”.

Nuk ka asnjë fotografi apo pamje filmike të transmetuar në media ku shfaqet ky moment. Maska mund t’i ketë lëvizur për një moment presidentit amerikan, dhe aty ka qëlluar dikush që e ka kapur në foto, por deri më tani asgjë nuk është e sigurt.

Ngjyrat nuk duken si duhet, cilësia e figurës është shumë e dobët, dhe profili i gojës e mjekrës nuk duken si duhet.

Trump doli për herë të parë në publik me maskë,