Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Për t’u habitur! Kjo është peshkatarja më tërheqëse në botë, kap peshq që peshojnë 100 kg

Postuar: 15/08/2019 - 21:35

Emily Riemer 24-vjeçe, është një e re e cila udhëton nëpër gjirin e Floridas dhe Karabie, e cila ka arritur që të mbledhë një numër të madh ndjekësish në rrjetin social Instagram.

Ndjekësit e saj të shumtë Emily i ka bërë duke ndarë aventurat e saj në det në llogarinë që ka në Instagram ku mban emrin Capt. Emily Riemer.

E cilësuar si peshkatarja më seksi në botë, së fundmi i ka impresionuar fansat e saj, teksa pozonte në një palë bikini të vogla, e duke u treguar peshkun e madh 100 kg që kishte kapur.

24-vjeçarja ka forma të përsosura trupore dhe nuk shkon asnjë ditë në palestër, pasi peshkimi është ‘stërvitje’ më vete.

Në fotot që ajo ndan me ndjekësit nuk mungojnë komentet e shumta që e komplimentojnë për fizikun, por edhe për aftësitë.

Sa i përket llojit të bikinit, ajo thotë se i zgjedh sa më ‘të vogla’ pasi e ka më të lehtë që të durojë të nxehtin ndërkohë që punon.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/09/2019 - 22:21

Një objekt hapësinor i zbuluar nga shkencëtari rus Gennady Borisov në gusht 2019 i përshkruar fillimisht si kometë nga studiuesit, mund të rezultojë të jetë një anije aliene, ka sugjeruar një studiues nga Kalifornia

Postuar: 20/09/2019 - 22:00

Në skenarët e filmave fantastikë kemi parë shpesh kur bota bëhet shkrumb e hi nga pushtuesit al

Postuar: 20/09/2019 - 20:51

Kristiano Ronaldo, u maskua si një person tjetër, dhe doli në qendër të Torinos për të luajtur

Postuar: 20/09/2019 - 20:46

Një rezident në Georgia shpërndau dje një video të detajuar të xhiruar me dron, të anijes trans

Postuar: 20/09/2019 - 19:34

Presidenti amerikan, Donald Trump ka kërcënuar sot se mund të lirojë të burgosurit e grupit mil

Postuar: 20/09/2019 - 19:20

Gjenerali rus Alexander Fomin, tha sot në një takim pune se avionë amerikanë ishin përfshirë në

Postuar: 20/09/2019 - 19:00

Lideri i grupit islamik libanez Hezbollah, Hassan Nasrallah paralajmëroi sot Arabinë Saudite dh