Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja çfarë thotë kryeministri Rama  

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja
x

Bota

Turistja del lakuriq në mes të ditës duke pirë alkool, ndërhyn menjëherë Policia (VIDEO)

Turistja del lakuriq në mes të ditës duke pirë alkool,

Një 28-vjeçare i ka lënë të gjithë me gojë hapur kur hipi mbi disa hekura, në një vend ku kryhen rite fetare në Tajlandë.

Me një gotë birrë në dorë, Farah Haque, filloi të argëtohej pasi ishte edhe nën efektin e alkoolit.

Ata që ishin të pranishëm e ofenduan të renë pranë faltores në Chaing Mai duke i thënë se ishte pedofile.

Autoritetet policore shkuan për ta larguar prej andej, dhe e dërguan në një spital psikiatrik.

Sakaq, raportohet se Farah Haque është me origjinë nga Bangladeshi dhe në Tajlandë kishte shkuar për të pushuar disa ditë.