Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U fiksua pas saj në park dhe e ndoqi, 18-vjeçari përdhunon gruan disa vite më të madhe

Postuar: 24/08/2019 - 17:44

Një djalë i ri, adoleshent, është arrestuar nga karabinierët e Specchia, në provincën e Leçes, pasi akuzohet se abuzuar seksualisht me një grua disa vite më të madhe dhe e ka dhunuar atë. Sipas mediave italiane, 18-vjeçari të cilit i janë publikuar vetëm inicialet, R. P., ka sulmuar dhe abuzuar seksualisht duke e kërcënuar, më 26 korrik, një grua të cilën e kishte parë në një park, i kishte pëlqyer dhe më pas e kishte ndjekur këmba këmbës.

Viktima, pasi mori ndihmën e parë në spital, bëri një denoncim. Hetimet u ndihmuan edhe nga rrëfimi i dëshmitarëve dhe kamerat e sigurisë që kishin pikasur 18 vjeçarin. Gruaja e njohu atë mes fotove që i treguan policët. Gjykata vendosi për të riun arrest me burg.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/09/2019 - 22:21

Një objekt hapësinor i zbuluar nga shkencëtari rus Gennady Borisov në gusht 2019 i përshkruar fillimisht si kometë nga studiuesit, mund të rezultojë të jetë një anije aliene, ka sugjeruar një studiues nga Kalifornia

Postuar: 20/09/2019 - 22:00

Në skenarët e filmave fantastikë kemi parë shpesh kur bota bëhet shkrumb e hi nga pushtuesit al

Postuar: 20/09/2019 - 20:51

Kristiano Ronaldo, u maskua si një person tjetër, dhe doli në qendër të Torinos për të luajtur

Postuar: 20/09/2019 - 20:46

Një rezident në Georgia shpërndau dje një video të detajuar të xhiruar me dron, të anijes trans

Postuar: 20/09/2019 - 19:34

Presidenti amerikan, Donald Trump ka kërcënuar sot se mund të lirojë të burgosurit e grupit mil

Postuar: 20/09/2019 - 19:20

Gjenerali rus Alexander Fomin, tha sot në një takim pune se avionë amerikanë ishin përfshirë në

Postuar: 20/09/2019 - 19:00

Lideri i grupit islamik libanez Hezbollah, Hassan Nasrallah paralajmëroi sot Arabinë Saudite dh