BREAKING NEWS

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin: Cilat janë 9 bandat që po trafikojnë shqiptarët, reklamojnë shërbimet e tyre edhe në TikTok

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin:
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një 35-vjeçar, dyshimet e para

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x

Bota

U kap mat në Ibiza, lidhja me trajnerin e njohur i kushton shtrenjtë gazetares së Bild, përballet me të papriturën

U kap mat në Ibiza, lidhja me trajnerin e njohur i kushton shtrenjtë

Julian Nagelsmann përfundoi në qendër të lajmeve si pasojë e një historie rozë. Trajneri i Bayern Munich, pas ndarjes nga bashkëshortja, u fotografua në një jaht nën shoqërinë e gazetares së Bild, Lena Wurzenberger, e cila mbulonte pikërisht klubin e Bayern.

Foto i ka kushtuar shtrenjtë gazetares teksa është shkruar nga puna me titull të menjëhershëm, pasi lidhja emocionale e bën të njëanshme në punën e saj, ky ishte dhe arsyetimi i dhënë nga e përditshmja gjermane. Çifti u fotografua në plazhet e Ibizës mbi një jaht luksoz.

Nagelsmann, i sapo divorcuar, vinte pas një lidhje të gjatë prej 15 vitesh me ish bashkëshorten e tij Verena. Menjëherë pasi fotot me të dashurën e tij të re bën xhiron në rrjet, Nagelsmann njoftoi klubin e Bayern për lidhjen e tij me bukuroshen 30-vjeçare.