BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Bota

U ndalua për tejkalim shpejtësie, policia habitet me ato çfarë i gjen në makinë 29-vjeçarit (Foto)

U ndalua për tejkalim shpejtësie, policia habitet me ato

U ndalua për tejkalim shpejtësie nga policia e Teksasit, por 29-vjeçarin e tradhëton qëndrimi i nervozuar para tyre.

Sipas Departamentit të Policisë Port, Arthur Humberto Anteverde, 29 vjeç, “u shfaq shumë nervoz” kur u ndalua për shpejtësi mbi normat e lejuara rrugore të enjten në orën 9.18 të mëngjesit.

Oficerët kontrolluan dy shtëpi ku ai qëndronte. Në një shtëpi në Port Arthur, rreth 89 milje në lindje të Hjustonit, ata gjetën 44,000 dollarë para në dorë, si dhe një kilogram kokainë dhe një pushkë.

Ndërsa në shtëpinë tjetër në qytetin fqinj Bridge, oficerët zbuluan një pistoletë të veshur me ar.

U ndalua për tejkalim shpejtësie, policia habitet me atoU ndalua për tejkalim shpejtësie, policia habitet me atoU ndalua për tejkalim shpejtësie, policia habitet me ato

Më të lexuarat