BREAKING NEWS

Reforma Zgjedhore ende pa konsensus, reagon Ambasada Britanike

Reforma Zgjedhore ende pa konsensus, reagon Ambasada Britanike
x

Bota

U përpoq të rifillojë transmetimin e lajmit, gazetares i ndodh e papritura dhe dorëzohet: Më falni është.../ Çfarë ka ndodhur?

U përpoq të rifillojë transmetimin e lajmit, gazetares i ndodh e

Një gazetare amerikane e quajtur Courtney Cube e ‘MSNBC’, teksa ishte live në lajmet e fundit dhe po raportonte rreth operacioneve turke në Siri, ajo u ndërpre nga djali i saj. Fillimisht, me një profesionalizëm të madh, ajo u përpoq të rifillojë transmetimin e lajmit por më pas u dorëzua duke thënë, "Më falni, është djali im".

 

Më të lexuarat