BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x
BREAKING NEWS

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart Taçit? Braçe shpërthen i revoltuar dhe “hedh topin” tek Arben Ahmetaj: Unë siguroj dokumentin e plotë dhe në atë datë unë kam qenë vetëm deputet

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart
x

Bota

U shtrua me urgjencë në spital, mjekët japin lajmin e mirë për Bill Clinton

U shtrua me urgjencë në spital, mjekët japin lajmin e mirë

Presidenti i 42- të i SHBA, Bill Clinton do të dalë ditën e sotme nga spitali pasi gjendja e tij u përmirësua.

‘Ai do të qëndrojë në spital gjatë natës për të vazhduar marrjen e antibiotikëve intravenozë para se të dalë nga spitali të dielën” tha Angel Ourenia, duke theksuar se “të gjithë treguesit e shëndetit të tij po shkojnë mirë”.

‘Presidenti është në një “humor të mirë” , “kaloi kohë me familjen, po komunikon me miqtë, shikoi ndeshjet e ekipeve të futbollit amerikan”.- shtoi më tej mjekja e tij.

Bill Clinton është shtruar disa herë në spital, në 2004 iu nënshtrua një operacioni për shkak të arteries së bllokuar, ose në vitin 2010, kur iu nënshtrua angioplastikës.