Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Përplasjet e forta, ambasadorja Yuri Kim ultimatum të prerë Ramës dhe Bashës: Ju jeni pala përgjegjëse, mos harroni marrëveshjen e ...

Përplasjet e forta, ambasadorja Yuri Kim ultimatum të prerë
x

Bota

“U trondit ndërsa po pushonte pranë pishinës”/ Burri po merrte një sy gjumë, tmerrohet nga ajo çfarë i panë sytë, ariu i afrohet dhe e ... (VIDEO)

“U trondit ndërsa po pushonte pranë pishinës”/ Burri

Një ari i është afruar një burri teksa po bëntë një sy gjumë pranë pishinës.

Matthew Bete, nga Greenfield, Massachusetts,  ditën e shtune ishte duke fjetur në një karrige kur një ari u end nëpër oborr dhe po i merrte erë këmbëve të tij para se të zgjaste putrën dhe ta gjuante butësisht.

Sapo burri u zgjua ariu kurioz u tremb dhe u largua me shpejtësi.

E gjithë ngjarja është kapur nga kamerat e sigurisë së shtëpise se Bete dhe më pas bashkëshortja e tij publikoi pamjet në Facebook duke shkruajtur: “Matt u trondit pak dje ndërsa po pushonte pranë pishinës”.