Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Unë nuk ha dhe nuk fle më", ja veprimi i gruas nga Genova që po bën xhiron në rrjetet sociale

Video: 

Postuar: 19/08/2018 - 20:42

Nga tragjedia e Genovas kanë kaluar 5 ditë, por banorët  që jetonin pranë urës së “Moradit”, vazhdojnë të jetojnë mes frikës dhe tmerrit.

Një video e postuar nga Ministri, Matteo Salvini në profilin e tij në rrjetet sociale tregon se si një grua nga Genova falenderon forcat zjarrëfikëse të Brescias, të cilët kanë bërë gjithçka për të nxjerrë,

“Faleminderit që jeni, që kur ka ndodhur fatkeqësia unë nuk ha dhe nuk fle më”,- dëgjohet të thotë gruaja në video.

Më pas gruaja i puth duart një zjarrëfikësi dhe i jep biskota që ajo vetë i ka bërë për ta.

Nga tragjedia e Genovas  humbën jetën 43 persona, midis të cilëve dy ishin shqiptar.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/09/2019 - 14:24

Një zyrtar i lartë i inteligjencës është arrestuar në Kanada dhe është akuzuar se ka zbuluar informacione të klasifikuara ndal një entiteti të huaj, ende të paspecifikuar.

Postuar: 15/09/2019 - 13:21

Ekspertët mjekoligjorë në Meksikë kanë arritur të identifikojnë 44 trupa të varrosur në një pus n

Postuar: 15/09/2019 - 13:05

Kishte vendosur që ta kalonte natën tek një shoqja e saj, gjatë një feste me pizhama siç bëjnë sh

Postuar: 14/09/2019 - 23:42

Ai njihet për deklaratat e tij të çuditshme dhe për mënyrën e të vepruarit.

Postuar: 14/09/2019 - 22:05

Pas një eksperimenti në terren në vitet 2013 e 2015, një brez mushkonjat të modifikuara gjeneti

Postuar: 14/09/2019 - 21:52

Disa mijëra aktivistë klimatikë protestuan sot në Frankfurt duke dëmtuar makinat që po shfaqesh

Postuar: 14/09/2019 - 21:34

Temperaturat ishin 25 gradë celsius, por dëbora filloi të binte në kryeqytetin japonez, Tokio.