BREAKING NEWS

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa raste të reja kemi në 24 orët e fundit

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa
x

Bota

Ushtria amerikane kërceu duke u tundur në protestat pas vrasjes së Floyd, vërshoi lumi i kritikave për sjellje të papërshtatshme

Ushtria amerikane kërceu duke u tundur në protestat pas vrasjes

Shtetrrethimi në Atlanta të SHBA-së nisi me ritmet e “Macarena”. Por, Garda Kombëtare e Georgia, e zbritur në rrugë për të kontrolluar rendin gjatë protestave pas vdekjes së afro-amerikanit Floyd, ngjalli reagime dhe kritika të shumta në rrjetet sociale.

Vërshoi lumi i komenteve dhe i kritikave ndaj ushtarakëve, duke i cilësuar veprimet e tyre të papërshtatshme.