Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Vajza rrëfen se si u përdhunua nga 100 pjesëtarë të një bande kur ishte vetëm 16 vjeç

Postuar: 08/09/2018 - 20:03

Në një rrëfim makabër para gjykatës, një vajzë ka treguar se si u abuzua nga plot 100 anatërë të një bande.

Vajza, identiteti i së cilës nuk është bërë i njohur për arsye ligjore, është rrëfyer para jurisë se si ka kaluar dorë më dorë të 100 burrave para se të mbushte 16-vjeç.

Viktima e abuzimeve, tregoi se si anëtarët e bandës e kishin detyruar të bënte seks me të që në vitin 1998 kur ajo ishte vetëm 13-vjeç. Ajo ka shtuar gjithashtu se në moshën 14-vjeçare kishte mbetur shtatzënë me një nga abuzuesit. Kështu, ata jo vetëm që abuzuan me të, por i rrëmbyen edhe fëmijërinë.

Vajza u shpreh në gjykatë:

Unë mund të them sinqerisht se deri në moshën 16 vjeç kam fjetur me 100 burra aziatikë – disa prej tyre nuk i pashë më. Ata që vijnë dhe të përdorin për një herë, janë ata që janë të vështirë për t’u kujtuar. Nuk e kuptoja atëherë se çfarë bëhej, por tani që jam e madhe i kuptoj të gjitha. Ata po kalonin numrin tim tek njëri tjetri."

Tanweer Ali, 37, dhe Mohammed Imran Ali Akhtar, 37, akuzohen të dy për abuzimin me vajzën mes viteve 1998 dhe 2001 kur ajo ishte 16-vjeç. Ali dhe Akhtar në atë kohë ishin përkatësisht 17 dhe 20 vjeç.

Teksa gjyqi vazhdon, janë të identifikuar edhe abuzues të tjerë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/06/2019 - 20:09

Udhëheqësja e njësisë administrative autonome kineze Hong Kong, Carrie Lam, është detyruar të tërhiet sot para protestave gati një-javore popullore, duke anulluar ligjin e kontestuar të ekstradimeve që shtonte pusht

Postuar: 15/06/2019 - 20:01

Qeveria italiane ka kaluar dekretin e ri të sigurisë sipas të cilit grupet jo-qeveritare dhe ba

Postuar: 15/06/2019 - 19:27

Nicole Scherzinger tërhoqi të gjithë vëmendjen dje me figurën e saj të tonifikuar gjatë pushime

Postuar: 15/06/2019 - 18:28

Dielli ka një ”personalitet” të dyfishtë pasi fusha e jashtme magnetike e tij ndjek

Postuar: 15/06/2019 - 18:24

E njohura zyrtarisht si ngjala ujk (Anarrhichthys ocellatus) eshte nje specie e peshqve ujk (An

Postuar: 15/06/2019 - 16:39

Tre oficerë të policisë së New York kanë vdekur nga vetëvrasja në më pak se 10 ditë, në një ten

Postuar: 15/06/2019 - 16:32

Një numër rekord prej shtatë milionë njerëzish përballen me krizë të rëndë në Sudanin e Jugut m