BREAKING NEWS

‘Zgjedhorja’ në ngërç, ambasadorja Yuri Kim, ultimatum palëve politike: Vendosët një afat, është koha për...

‘Zgjedhorja’ në ngërç, ambasadorja Yuri Kim,
x

Bota

Vandali goditet në fytyrë nga tulla e tij teksa tenton të thyejë xhamin (video)

Vandali goditet në fytyrë nga tulla e tij teksa tenton të
Një vandal në Britani mori dënimin e tij brenda sekondës teksa tulla me të cilën kërkonte të thyente xhamin e një makine iu rikthye në fytyrë.
 
 Tulla u përplas me elasticitet në xhamin e Renault Kangoo dhe hajduti me kapuç u përkull duke mbajtur me dorë fytyrën, ndërsa më pas rezidentët thonë se u arrestua nga policia.
 
I zoti i shtëpisë Martin Craig, 32 vjeç tha: 'Ky person i sjellshëm vendosi të thyente makinën time, por pas disa tentativave të dështuara efekti i karmës e kafshoi në fytyrë. Nuk e dija ç’kishte ndodhur derisa erdhi policia e më tha që kishin kapur dikë që donte të më thyente xhamin kështu që i dhashë pamjet video’.

Më të lexuarat