Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Vdiq pas të vjellave dhe dhimbjeve të stomakut/ Mjekët mësojnë të vërtetën tronditëse

Postuar: 11/09/2018 - 17:09

Një vajzë vetëm 18 vjeç dhe shumë e shëndetshme është gjetur e e vdekur nga miqtë e saj në kampusin e Universitetit.

Vdekja e saj u konsiderua plotësisht misterioze dhe e papritur, sa madje edhe autopsia nuk nxorri dot shkaqet e qarta të vdekjes së vajzës.

Abigail Hall, një studente e re britanike shkoi në universitet për të nisur hapat drejt një karriere në jetën e saj, por vdiq tragjikisht vetëm 4 ditë pas mbërritjes në Campus.

Sipas dëshmive vajza kishte vjellë vazhdimisht dhe ishte ankuar për dhimbje stomaku vetëm 3 ditë para vdekjes.

Autopsia provoi se shkaktar i vdekjes ishte bërë një trup i huaj që kishte kaluar nga e vjella në mushkëri, por pa e kuptuar arsyen pse dhe si.

"Ne jemi thjesht të tronditur me këtë që i ndodhi një vajze të shëndetshme si vajza jonë", deklaruan të përlotur anëtarët e familjes.

Policia provoi se nuk kishte rrethana të dyshimta rreth vdekjes së tij.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/02/2019 - 08:46

Trupi i një vajze që u zhduk 18 vjet më parë, është gjetur në shtëpinë e familjes.

Postuar: 19/02/2019 - 08:19

Një lajm i pazakontë ka ardhur për një ndër politikanët më të njohur.

Postuar: 18/02/2019 - 22:37

Nëse vazhdimisht jemi mësuar t’i shohim serbët dhe tifozë të shumë në liga të ndryshme ev

Postuar: 18/02/2019 - 22:20

Një arkivol i lashtë egjiptian po bënte dje rrugën e kthimit nga Muzeumi prestigjioz i artit në

Postuar: 18/02/2019 - 22:05

Policia e New York është duke hetuar pretendimet se oficerët e saj kanë marrë urdhrin për të që

Postuar: 18/02/2019 - 21:53

Vrasësi italian i dy shqiptarëve për hakmarrje në 2012, që kishte marrë arratinë pas gjyqit, ës

Postuar: 18/02/2019 - 19:17

Samiti i pritur i katër vendeve evropiano-qendrore të njohura si Grupi Visegrad (V4) në Izrael,