BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Bota

Vëllai i Bin Laden nxjerr në shitje vilën e tij të vjetër me shifrën e çmendur

Vëllai i Bin Laden nxjerr në shitje vilën e tij të

Vëllai i Osama bin Laden, Ibrahim bin Laden do të nxjerrë në shitje rezidencën e tij të vjetër Bel Air për 28 milionë dollarë.

Kjo rezidencë është bosh prej 20 vitesh nga sulmet terroriste të 11 shtatorit. Rezidenca është ndërtuar në vitin 1931, shtrihet në 7100 metra katrorë me shtatë dhoma gjumi dhe pesë tualete.

Ibrahim, është vëllai i madh nga babai i Osama bin Laden dhe e bleu rezidencën mesdhetare në vitin 1983 për vetëm 1,653,000 dollarë. Rezidenca ndodhet vetëm disa blloqe larg hotelit të famshëm Bel Air.

Rezidencat ngjitur janë dy nga shtëpitë më të mëdha dhe më madhështore të Los Anxhelos, një rezidencë e stilit Tudor me 36 mijë metra katrorë në pronësi të sipërmarrësit me origjinë izraelite, Beny Alagem dhe një rezidencë tjetër 43 mijë metra katrorë në pronësi të Jeffrey Kaplan.

Vëllai i Bin Laden nxjerr në shitje vilën e tij të
 
     
Vëllai i Bin Laden nxjerr në shitje vilën e tij të
 
     
Vëllai i Bin Laden nxjerr në shitje vilën e tij të
 
     
Vëllai i Bin Laden nxjerr në shitje vilën e tij të
 
     
Vëllai i Bin Laden nxjerr në shitje vilën e tij të
 
     
Vëllai i Bin Laden nxjerr në shitje vilën e tij të
 

Më të lexuarat