BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri dhe jep lajmin "e keq" për Edi Ramën

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në pallatin e Kremlinit zbulojnë sëmundjet që rrezikojnë jetën e Putinit: Do të vdesë brenda 2...(VIDEO)

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare: Ja goditja që do të marrë Sali Berisha në 7 korrik dhe 4 dosjet e SPAK që do të tronditin opozitën, Meta përgjegjës për korrupsionin në Shqipëri

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve ushqimore, sa lek do të shiten duke nisur nga 1 kg sheqer deri tek...

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve
x
BREAKING NEWS

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe shkundje të sistemit, ja strategjia që po aplikojnë 2 antiamerikanët e “Foltores” për të joshur ithtarët e tyre

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe
x
BREAKING NEWS

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e njohur, rektorja e Universitetit ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është ministri më i pëlqyer në qeverinë “Rama 3”, Frida Krifca dhe Mirela Kumbaro më të urryerat për qytetarët

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur, reagon eksperti Karamuço dhe jep lajmin e bujshëm: Koha e duhur

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur,
x

Bota

Video/ Aksident i frikshëm në alpet e Zvicrës, bëhet copash Ferrari F40 me vlerë 2 milionë paund

Video/ Aksident i frikshëm në alpet e Zvicrës, bëhet copashNjë aksident ka ndodhur në alpet e Zvicrës, ku është përplasur rëndë një Ferrari F40 tepër i rrallë dhe që vlen rreth 2 milionë paund, teksa i ishte bashkuar një flote automobilash klasike të sjella nga pronarët e tyre krenarë për ngjitjen e kodrës Kerenzerbergrennen nëpër malet elegiake në kantonin Glarus.

Eventi që përshkruhet si një garë, por në realitet është më shumë një ‘muze udhëtues’ u përfshi nga incidenti, pasi pjesa e përparme e Ferrari F40 klasike u përplas me një bordurë.

Video/ Aksident i frikshëm në alpet e Zvicrës, bëhet copash

Video/ Aksident i frikshëm në alpet e Zvicrës, bëhet copash

Video/ Aksident i frikshëm në alpet e Zvicrës, bëhet copash

 

As shoferi dhe as një femër spektatore pranë vendit të aksidentit nuk u lënduan pasi Ferrari doli jashtë kontrollit në 75-vjetorin e kompanisë.

Videoja e pasojave të përplasjes tregon supermakinën klasike të viteve 1990, duke u ngritur në pjesën e pasme të një karotreci, me pjesën e përparme të goditur dhe të thërrmuar.

 

Më të lexuarat