BREAKING NEWS

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i vranë edhe vëllain në…

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i
x
BREAKING NEWS

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi në Sarandë, arrestohet autori, ja ku ishte fshehur

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi
x
BREAKING NEWS

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një 20-vjeçar në Elbasan

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një
x
BREAKING NEWS

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të vrarë

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të
x
BREAKING NEWS

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri goditi dy herë me thikë klientin e restorantit për një vend parkimi

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri
x

Bota

Video/ Çfarë po ndodh? Zjarr i fuqishëm në një depo, tymi dhe flakët pushtojnë qiellin

Video/ Çfarë po ndodh? Zjarr i fuqishëm në një depo,

Një zjarr i madh ka rënë në një depo në garazhin Metroline në Hertfordshire, ku janë djegur katër autobusë dhe dëshmitarët kanë dëgjuar shpërthime ndërsa ekuipazhet përpiqeshin shuanin flakët.

Nuk raportohet për të lënduar. Por për arsye sigurie, personat që jetojnë rreth zonës së zjarrit janë evakuuar nga shtëpitë e tyre.

Gjashtë makina zjarrfikëse ndodheshin në vendin e ngjarjes, tha Shërbimi Zjarrfikës i Hertfordshire. Fotot dhe videot tregojnë autobusët dykatëshe në flakë.

Një shofer autobusi tha për Hertfordshire Live se zjarri besohet të jetë shkaktuar nga një bateri që shpërtheu në një nga automjetet elektrike ndërsa ajo ishte duke u ngarkuar. Megjithatë, kjo ende nuk është konfirmuar.