BREAKING NEWS

Vetëflijimi, ekspertët ngrenë alarmin pas ngjarjes në Kombinat: Të thellohet hetimi!

Vetëflijimi, ekspertët ngrenë alarmin pas ngjarjes në
x

Bota

(VIDEO) Finalizohet mega-operacioni/ Prostitucion, kokainë, armë dhe sasi e madhe parash. Arrestohet gjyqtari i njohur së bashku me 34 persona të tjerë

(VIDEO) Finalizohet mega-operacioni/  Prostitucion, kokainë, armë dhe

Pas një operacioni të policisë nga Bosnja dhe Hercegovina, janë arrestuar plot 35 persona. Policia ka përfunduar operacionin, teksa gjatë goditjes, ka zbuluar shumë gjëra, duke përfshirë këtu prostitucion, armë dhe kokainë. Policia gjithashtu ka sekuestruar një sasi të madhe parash.Slavko-Vincic

Pjesë e të arrestuarve ka qenë edhe gjyqtari slloven, Slavko Vinçiç, i cili ka drejtuar edhe shumë ndeshje të rëndësishme në Ligën e Kampionëve.

Policia e studionte prej kohësh këtë operacion, teksa ditën e djeshme ka menduar të bëjë goditjen finale, duke arrestuar 35 persona.