Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

VIDEO/ Korrespondentes hyn djali në studio teksa raportonte live ngjarjen e sulmit në Siri nga SHBA-ja dhe Turqia

Postuar: 09/10/2019 - 19:56

Me siguri ju videoja me ekspertin nga BBC që po fliste live dhe djali i tij i  u fut në mes të emisionit.Ngjarja që ka ndodhur sot është po aq e lezetshme. Korrespondentja e MSNBC News, Courtney Kube po mbulonte live nga studioja sulmin në Sirinë e Veriut, kur djali i saj futet në mes të studios dhe i shtrin duart tek nëna e tij që ta merrte në krahë. Courtney Kube mbulon ngjarjet e sigurisë Kombëtare dhe Pentagonin, dhe djali i saj 4 vjeç e kapi në një moment shumë serioz, atë të raportimit të një ngjarje me rëndësi, ku janë përfshirë Amerika dhe Turqia.

Por si profesioniste me një karrierë prej vitesh, Kourtney e mori me sportivitet dhe tha:“Më falni, fëmija im është këtu dhe ka dalë live”, e më pas ajo buzëqesh duke u munduar të fshehë djalin.
 
Por skena nuk zgjati shumë pasi regjia nxori një kronikë nga Kuba. Vogëlushi katër vjeç kishte shkuar bashkë me binjakun në studion e mamit, kur në fakt duhej të ishin në institucionin parashkollor e të mësonin me fëmijët e tjerë. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sometimes unexpected breaking news happens while you're reporting breaking news. #MSNBCMoms #workingmoms

A post shared by MSNBC (@msnbc) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2019 - 17:00

Një vajzë në Rusi u dënua me 13 vite burg pas vrasjes makabër që i bëri të motrës 17 vjeçare në 2016-ën.

Postuar: 22/10/2019 - 16:33

Moti i keq ka sjelle probleme të mëdha në veriun e Italisë.

Postuar: 22/10/2019 - 15:54

Partia Liberale e kryeministrit kanadez Justin Trudeau ka arritur të ruajë pushtetin në zgjedhj

Postuar: 22/10/2019 - 15:47

Policia norvegjeze qëlloi sot ndaj njeriut që me një ambulancë të vjedhur tentoi të vriste një

Postuar: 22/10/2019 - 15:07

Pesëmbëdhjetë policë u vranë të martën në një sulm në provincën Kunduz të Afganistanit.

Postuar: 22/10/2019 - 14:59

Gjatë një vizite në Idlib, zonë kjo e rikthyer nën kontrollin e ushtrisë siriane që nga fillimi

Postuar: 22/10/2019 - 13:37

Ministrja gjermane e Mbrojtjes ka kërkuar krijimin e një zone të sigurisë në veri të Sirisë, që d