BREAKING NEWS

Aksionerë serbë në Portin e Durrësit? Alabbar zbulon se kush 'fshihet' pas kompanisë 'Eagle Hills'

Aksionerë serbë në Portin e Durrësit? Alabbar zbulon se kush
x
BREAKING NEWS

Pse vendosi të investojë në Shqipëri? Alabbar nuk 'hesht' më dhe e tregon hapur: Në Francë, Gjermani apo në Angli...

Pse vendosi të investojë në Shqipëri? Alabbar nuk
x
BREAKING NEWS

"Qesharake, me një kërkim në...", Alabbar bën reagimin e fortë pas debateve për Portin e Durrësit

"Qesharake, me një kërkim në...", Alabbar bën
x
BREAKING NEWS

Vetëm pak ditë pas vizitës në Tiranë, Presidenti i Azerbajxhanit njofton vendimin e minutës së fundit

Vetëm pak ditë pas vizitës në Tiranë, Presidenti i
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Ministria del me njoftimin e rëndësishëm dhe zbardh detajet e fundit

Çfarë po ndodh? Ministria del me njoftimin e
x
BREAKING NEWS

Zhduket papritur 14 vjeçarja shqiptare në Greqi, detajet e fundit rreth të miturës (FOTO-EMRI)

Zhduket papritur 14 vjeçarja shqiptare në Greqi, detajet e fundit
x
BREAKING NEWS

Grabisnin me dhunë të rinjtë që konsumonin kanabis, ja dy efektivët e arrestuar nga policia (FOTO)

Grabisnin me dhunë të rinjtë që konsumonin kanabis, ja dy
x
BREAKING NEWS

Pjesë e bandës famëkeqe të ‘Eskos’, ja kush janë 10 shqiptarët e arrestuar në Greqi (EMRAT+FOTO)

Pjesë e bandës famëkeqe të ‘Eskos’, ja kush
x

Bota

Video/ Kujdes pamje të rënda, rusi i ve flakën vetes, nuk do ta besoni arsyen absurde

Video/ Kujdes pamje të rënda, rusi i ve flakën vetes, nuk do ta

Në qytetin Ryazan, që ndodhet 185 kilometra në jug të Moskës, një rekrutuar i vuri flakën vetes dhe filloi të bërtiste se nuk donte të shkonte në front.

Gazeta Novaya Gazeta Evropa publikoi videon përkatëse të vetëdjegjes. Videoja tregon burrin duke dalë në zonën e parkimit të autobusit dhe duke u mbuluar në lëndë djegëse dhe më pas duke u i vënë flakën vetes.

Ai po qëndronte në rrugë, ku ishin autobusët. Sapo filloi të digjej, filloi të qeshte dhe të bërtasë se nuk dëshiron të marrë pjesë në operacionin special ushtarak në Ukrainë. Rrobat i janë djegur plotësisht.

Më të lexuarat