BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e lëvizjeve të fundit të Dakos: Takoi bashkëpunëtorët me të cilët...

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj subjekteve bregdetare

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj
x
BREAKING NEWS

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me motorin, ka të plagosur

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me
x
BREAKING NEWS

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën 55-vjeçari (emri)

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën
x
BREAKING NEWS

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar
x
BREAKING NEWS

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim urgjent dhe zbardh detajet e rënda

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim
x
BREAKING NEWS

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala plas 'minën me sahat': Kur u arrestua peshku i madh, SPAK do godasë të tjerë politikanë

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para
x

Bota

Video/ Nuk ka qetësi në Turqi, tjetër tërmet i fuqishëm. Ja sa ishte magnituda

Video/ Nuk ka qetësi në Turqi, tjetër tërmet i

Një tërmet i ri i fuqishëm ka goditur Turqinë Lindore. Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane-Mesdhetare, magnituata ka qenë 5.7 rihter.

Shërbimi Gjeologjik i Shteteve të Bashkuara raportoi më herët se një tjetër tërmet kishte rënë me magnitudë 5.4 të shkallës Rihter.

Tërmeti i fundit është shënuar me rreth blu në kufirin e provincave Malatya dhe Adiyaman, ndërsa rrathët portokalli përfaqësojnë pasgoditje dhe tërmete të tjera.