BREAKING NEWS

Bilanci ditor/ Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja me COVID-19 u identifikuan në vendin tonë në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Bilanci ditor/ Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të
x

Bota

VIDEO/ Pamje të frikshme në SHBA, studenti hyn në klasë me kallash në dorë (Veprimi i mësuesit)

VIDEO/ Pamje të frikshme në SHBA, studenti hyn në klasë me

Disa pamje të frikshme janë regjistruar nga kamerat e sigurisë në gjimnazin e Portland, Oregon, ku një student u paraqit në klasën e tij me një kallash në dorë.

Angel Granados-Diaz, është emri i gjimnazistit 18-vjeçar, i cili krijoi panik dhe terror në klasën e tij.
Studenti i cili mban armën, shihet teksa del nga klasa me mësuesen e tij, e cila përpiqet ta qetësojë atë.
 
Video e publikuar nga policia e Oregon tregon momentin ku trajneri i ekipit te gjimnazit,  i merr armën nga dora studentit, ndërsa ai shihet teksa përqafon mësuesen e tij.

Më të lexuarat