BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Bota

VIDEO që po shpërndahet me shpejtësi/ Gruaja heq të brendshmet në mes të supermarketit dhe i lë të gjithë pa fjalë me veprimin e saj

VIDEO që po shpërndahet me shpejtësi/ Gruaja heq të

Një grua ika lënë pa fjalë të gjithë në një supermartket në Afrikën e Jugut. Ajo nuk e kishte maskën me vete dhe në sy të të gjithëve ka hequr të brendshmet dhe i ka vendosur në fytyrë.

Gruaja u filmua në një supermarket në Pick n Pay në Afrikën e Jugut pasi një roje sigurie i kërkoi asaj të vinte një maskë fytyre, shkruajnë mediat e huaja.

Ajo pretendoi se nuk kishte një të tillë, por pasi roja e kërcënoi se do ta nxirrte nga supermarketi, ajo u përkul dhe nxori të brendshmet poshtë fustanit.

Blerës të tjerë shikojnë me habi ndërsa dikush bërtet: 'Çfarë po ndodh?'