BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Bota

VIDEO që po ‘thyen’ rrjetin/ Gazetari po raportonte ‘live’, ajo që ndodh pas krahëve të tij është e frikshme

VIDEO që po ‘thyen’ rrjetin/ Gazetari po raportonte

Teksa një gazetar po raportonte ‘live’ kamerat kanë fiksuar pas krahëve të tij një aksident të frikshëm.

Dy motoçikleta janë aksidentuar me njëra-tjetrën. Aksidenti është shkaktuar pasi njëri nga ata i ka prerë rrugën tjetrit.

Nuk ka informacione për gjendjen e të aksidentuarve dhe vendndodhjen, por siç shihet në pamjet e publikuara nga LiveLeak, personat që u aksidentuan janë ngritur në këmbë.