BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Bota

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ Gruaja shtatzënë tenton të hidhet nga dritarja e banesës, për t’i shpëtuar dhunës së burrit të saj

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ Gruaja shtatzënë tenton

Në mediat botërore po qarkullon me shpejtësi një video ku shihet sesi një grua shtatzënë përpiqet të hidhet nga kati i dytë i ndërtesës, për t’i shpëtuar dhunës së burrit të saj. Ai ka ndërhyrë me shpejtësi dhe e ka tërhequr sërish brenda apartamentit të tyre.

Incidenti shqetësues u regjistrua të shtunën nga banorët në qytetin Duque de Caxias të Rio de Janeiro, në Brazil.

Pamjet filmike tregojnë Maria José, 35 vjeç, duke e vendosur këmbën e majtë mbi dritare, por bashkëshorti i saj Vitor Batista, 32 vjeç, duket se i tërheq kokën dhe e fut atë përsëri në apartament.

Fqinjët thirrën Policinë Civile e cila arrestoi Batistan.