BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës: Ka procese penale në SHBA, ja mesazhi i ambasadores Yuri Kim

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës:
x
BREAKING NEWS

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe plas paralajmërimin e fortë: Do të ketë pasoja për PS-në!

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe
x
BREAKING NEWS

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e rëndësishëm/ KPK merr vendimin e menjëhershëm dhe shkarkon prokuroren e njohur të Tiranës

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e
x
BREAKING NEWS

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për Shqipërinë

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për
x
BREAKING NEWS

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos autorin. Zbardhet shkaku (EMRI+FOTO)

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos
x
BREAKING NEWS

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të jashtëzakonshme, Harxhi bën denoncimet e forta: Vëzhguesit janë kërcënuar! Ja cila është shkelja më e rëndë!

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të
x
BREAKING NEWS

Pas shpalljes ‘non grata’ të Sali Berishës dhe urdhrit të Biden, Frrok Çupi paralajmëron zhvillime të BUJSHME në Shqipëri: Nesër do të çuditen kur të formulohen akuza për...

Pas shpalljes ‘non grata’ të Sali Berishës dhe urdhrit
x
BREAKING NEWS

Rama jep sinjalet e para për qeverinë e re, 9 ministra rrezikojnë largimin në shtator, vetëm 7 emra futen në Presidiumin e Kongresit, ja lista

Rama jep sinjalet e para për qeverinë e re, 9 ministra rrezikojnë
x

Bota

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ Hodhi divanin nga dritarja e pallatit dhe për pak sa nuk vrau një grua, banori bën rrëfimin e frikshëm: U trondita, kur ajo doli!

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ Hodhi divanin nga dritarja e

Një incident i pazakontë ka ndodhur dy ditë më parë në Turqi, që për pak i mori jetën në gruaje e cila ishte duke dalë nga banesa e vet.

Mesut Duran banor i po të njëjtit pallat kishte blerë një divan të ri për shtëpinë e tij dhe të vjetrën e hodhi nga dritarja.

Ndërkohë gruaja që po dilte nga ndërtesa shpëtoi ‘për një qime’ pa i rënë divani në kokë.

Pas incidentit, Mesut Duran u shpreh: ”Bleva një divan të ri. Pashë që nuk po kalonte njeri poshtë dhe mendova ta hidhja, por ndërkohë fqinji i katit të poshtëm doli nga ndërtesa. U trondita, kur ajo doli. Mund të vdiste’.

Incidenti u kap nga kamera e sigurisë së ndërtesës dhe në pamje, duket gruaja që del nga ndërtesa ndërsa divani bie në dysheme.

Gruaja vazhdon rrugën e saj pasi shikon lart.

Më të lexuarat