BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Gossip

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ Moderatores së njohur i ndodh incidenti i papritur në transmetim ‘live’, reagon e revoltuar: Shihni më tepër këmbët e mia sesa...

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ Moderatores së njohur i ndodh

Një incident i ka ndodhur prezantueses së njohur të RAI-t, Paola Ferrari.

E veshur me fustan të zi prezantuesja seksi, shihet në studio teksa kryqëzon këmbët dhe fustani i papërshtatshëm ka bërë që pjesët intime të duken në emision.

Ky incident ka bërë xhiron e internetit në rrjetet sociale, teksa të shumtë ishin shikuesit që menduan se Paola nuk kishte veshur të brendshme.

Por në një reagim të bërë së fundmi, 60-vjeçarja e ka mohuar këtë gjë. “Ajo është bërë virale, ata po përdorin më shumë VAR-in (për këtë incident), më shumë sesa në Kampionatin Europian. Ndodhi, por asnjë nuk është serioze”, u shpreh prezantuesja.

Ndrëkohë për krahasimin e skenës me atë të filmit “Basic Instict” të Sharon Stone, Ferrari shtoi: “Shkurtimisht, videoja virale duket pak e ekzagjeruar, prezantova dy mbrëmje me pantallona. Sharon Ston nuk kishte veshur të brendshme në atë skenë. Unë, nga ana tjetër, preferoj të mbroj shëndetin dhe higjienën”, deklaroi prezantuesja.

Më të lexuarat