BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Bota

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ Moment i frikshëm, shihni si tentohet të rrëmbehet 3-vjeçarja në mes të ditës

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ Moment i frikshëm, shihni si

Një vajzë 3-vjeçare është tentuar që të rrëmbehet ditën e djeshme në New York.

Një 27-vjeçar, i quajtur Santiago Salcedo, është kapur nga kamerat e sigurisë teksa tërheq dhe merr në krahë të miturën që po shëtiste me gjyshen dhe dy vëllezërit në Bronx. Ngjarja ndodhi në një pikë karburanti.

Për një moment, ai kap 3-vjeçaren dhe fillon të vrapojë me shpejtësi.

Gruas 65-vjeçare, e cila i ishte vënë në ndjekje 27-vjeçarit, i dolën në ndihmë disa njerëz, të cilët e liruan vajzën nga krahët e Salcedos.