BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Andi Bushati, sulmon ashpër Ramën: Albin Kurti po merr thika pas shpine nga Tirana

Nuk përmbahet Andi Bushati, sulmon ashpër Ramën: Albin Kurti po
x
BREAKING NEWS

Eksperti i kriminalistikës habit me deklaratën: Droga futet me anije peshkimi, por edhe me avionë civilë

Eksperti i kriminalistikës habit me deklaratën: Droga futet me anije
x
BREAKING NEWS

Ish-kandidati i PD-së tregon fajtorët e përçarjes së opozitës, nuk i kursehet ish-kryeministrit dhe Alibeajt

Ish-kandidati i PD-së tregon fajtorët e përçarjes së
x
BREAKING NEWS

Pse zbarkoi DEA në Shqipëri? Eksperti Karamuço zbardh prapaskenat dhe i del kundër ministrit: Ja sa agjentë kanë ardhur

Pse zbarkoi DEA në Shqipëri? Eksperti Karamuço zbardh
x
BREAKING NEWS

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda plas deklaratën ‘bombë’: Ja kush është qyteti që konsumon më shumë kokainë në Shqipëri

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

"Luizi ka marrë një të dytën e shikimeve të Joe Biden"/ Rakipi pyet Fevziun për spektaklin që ka “mbërthyer” shqiptarët: Po largohen masivisht, kush ka mbetur është zhytur në kotësinë e Big Brother

"Luizi ka marrë një të dytën e shikimeve të Joe
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal”/ Ish-presidenti i Dhomës amerikane plas deklaratën: Ka informacione që nuk janë publikuar dhe…

Çështja “McGonigal”/ Ish-presidenti i Dhomës
x
BREAKING NEWS

“Ti i di më mirë këto, por nuk do të flasësh!”/ Plas debati në studio, Rakipi kapet me Fevziun për naftën kontrabandë dhe oligarkët

“Ti i di më mirë këto, por nuk do të
x

Bota

VIDEO/ Shpërthen në flakë motori i avionit gjatë nisjes, tmerrohen pasagjerët

VIDEO/ Shpërthen në flakë motori i avionit gjatë nisjes,

Një aeroplan rus është përfshirë nga flakët përpara se të ngrihej nga aeroporti, duke detyruar pilotin të ndërpresë papritur nisjen dhe të shkaktojë frikë te pasagjerët.

321 njerëz të frikësuar në bordin e një avioni turistik rus që do të niste fluturimin nga Aeroporti Ndërkombëtar i Phuket në Tajlandë rrëfyen momentet e panikut, teksa pamjet nga vendi i ngjarjes tregojnë flakët që shpërthejnë nga një motor në anën e djathtë të avionit përpara se piloti të ndalojë nisjen.

Ky incident vjen në një moment kur ka dyshime se linjat ajrore ruse po ulin masat e sigurisë duke përdorur aeroplanë të vjetër për udhëtimet e pasagjerëve në mënyrë që të