Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Bota

VIDEO/ Shpërthim i fuqishëm në Rusi, ka të lënduar

VIDEO/ Shpërthim i fuqishëm në Rusi, ka të lënduar

Të paktën 13 persona janë lënduar në Rusi, pas një shpërthimi të madh në një pikë karburanti në jug-perëndim të vendit.

Ngjarja thuhet se ka ndodhur në qytetin Volgograd. Sipas raportimeve 10 nga të lënduarit janë dërguar me urgjencë në spital.

Mes tyre ka dhe disa zjarrfikës, të cilët u thirrën në vendin e ngjarjes për të vënë në kontroll flakët.

 

Më të lexuarat