BREAKING NEWS

Zgjedhjet në Itali - Exit Poll-et nxjerrin fituese Melonin, mediat e huaja: Fitorja e saj do të alarmojë pjesën më të madhe të Europës

Zgjedhjet në Itali - Exit Poll-et nxjerrin fituese Melonin, mediat e huaja:
x
BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19, vjen njoftimi i fundit nga Ministria e Shëndetësisë: Ja ç'po ndodh në Shqipëri

Pandemia e Covid-19, vjen njoftimi i fundit nga Ministria e
x
BREAKING NEWS

Britania po 'hap dyert'! Liz Truss gëzon pa masë edhe shqiptarët, zbulohet plani i ri i emigracionit

Britania po 'hap dyert'! Liz Truss gëzon pa masë edhe
x
BREAKING NEWS

Pas akuzave të Deizi Arapit, reagon deputeti i Partisë Demokratike

Pas akuzave të Deizi Arapit, reagon deputeti i Partisë Demokratike
x
BREAKING NEWS

Meta zbardh bisedën me Yuri Kim për Berishën ‘non grata’: Ja çfarë i thashë ambasadores

Meta zbardh bisedën me Yuri Kim për Berishën ‘non
x
BREAKING NEWS

Takimi me ambasadoren Kim, Meta zbardh detajet: Patëm një bisedë shumë të hapur për...

Takimi me ambasadoren Kim, Meta zbardh detajet: Patëm një bisedë
x
BREAKING NEWS

I dogjën makinën për herë të dytë/ Zbardhet dëshmia tronditëse e ‘gangsteres’ nga Bilishti, Deizi Arapi: Shteti të më mbrojë, do më gjejnë në ndonjë kanal, ja me kë kam pasur konflikte

I dogjën makinën për herë të dytë/ Zbardhet
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Plas sherri në Dhërmi, 46-vjeçari plagos me thikë të riun, dyshimet e para

EMRI/ Plas sherri në Dhërmi, 46-vjeçari plagos me thikë
x

Bota

Video/ Stuhitë e forta dhe rrebeshet e shiut ‘bëjnë namin’ në Las Vegas, përmbyten kazinotë

Video/ Stuhitë e forta dhe rrebeshet e shiut ‘bëjnë

Stuhi të forta dhe rrebeshe shiu kanë përfshirë ‘kryeqytetin’ e kazinove, Las Vegasi-n.

Uji, i cili vërshoi në rrugët e qytetit, është futur nëpër biznese të ndryshme duke shkaktuar dëme materiale, siç ishte rasti i një kazinoje dhe një parkingu.

Shërbimi Meteorologjik Kombëtar, paralajmëroi se do të ketë reshje shiu të dendura gjatë ditëve në vijim, të cilat do të sillnin dhe përmbytje.

Si pasojë e reshjeve të dendura një pjesë e qytetit ka mbetur pa energji elektrike pasi rrjeti i shpërndarjes së energjisë elektrike mbi 17000 megavat u dëmtua.