BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Bota

Video/ Tërmeti i dytë godet gjatë transmetimit direkt në Turqi teksa gazetarët vrapojnë për të shpëtuar

Video/ Tërmeti i dytë godet gjatë transmetimit direkt në

Në pamje të shpërndara nga mediat vendase, shiheshin sot momentet rënda kur tërmeti i dytë godet vendin e katastrofës teksa grupet televizive po raportonin nga vendi në jug të Turqisë.

Video tregon sesi grupi i xhirimit nisin të vrapojnë në panik teksa një ndërtesë shembet në Malatya, teksa ata ishin në lidhje të drejtpërdrejtë nga vendi.

Katastrofa e rëndë ka shkaktuar deri tani rreth 2000 të vdekur ndërsa të tjerë janë ende të bllokuar nën rrënoja.