BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Bota

Video tronditëse/ Gazetares i bie të fikët në mes të emisionit live, panik në studio

Video tronditëse/ Gazetares i bie të fikët në mes të

Ky është momenti kur gazetares Afroditi Grameli i bie të fikët gjatë emisionit të mëngjesit “To Proino” në televizionin SKAI në Greqi, duke përhapur panik në studio.

Gjatë transmetimit live gazetarja teksa komentonte intervistën e një personazhi të njohur në Greqi filloi të mos ndihej mire, e për pasojë i ra të fikët.

@euthimisxy #fy #foryou #foryourpage #greektiktok #faihskorda #ελληνικοtiktok #ελληνικητηλεοραση #αφροδιτηγραμμελη #φαιησκορδα #πρωινο ? πρωτ?τυπος ?χος – EuthimisXY

“Nuk po ndihem shumë mirë”, tha Afroditi Grameli para se të rrëzohej.

Moderatorja e emisionit, Fay Skorda ka ndryshuar menjëherë temën e emisionit dhe është larguar nga tavolina në mënyrë që stafi t’i jepte ndihmën e pare gazetares pa prezencën e kametrave.

Një ditë më vonë gazetarja njoftoi publikun nëpërmjet një postimi në Instagram se gëzon shëndet dhe se çdo gjë shkon mir, ndërsa i falenderoi të gjithë për urimet.