BREAKING NEWS

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me
x

Bota

Video tronditëse që po shpërndahet me shpejtësi, shihni si burri tërhiqet zvarrë dhe rrëmbehet me forcë në mes të ditës

Video tronditëse që po shpërndahet me shpejtësi, shihni si

Një video tronditëse po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale. Ajo tregon momentin kur disa persona rrëmbejnë një burrë dhe e tërheqin atë në pjesën e pasme të një furgoni, para se të largoheshin me shpejtësi.

Sipas mediave të huaja, pamjet e filmuara nga një dëshmitar okular tregojnë tre burra që tërheqin një viktimë drejt automjetit në Londrën lindore dhe e fusin atë në pjesën e pasme të tij, përpara se të largohen.

Policia Metropolitane më parë kishte lëshuar një apel për dëshmitarët dhe informacionin pas raporteve për një rrëmbim në South Woodford rreth orës 3 pasdite.

Në një deklaratë, policia tha se dëshmitarët panë dy burra të dilnin nga një furgon dhe që tërhiqnin një burrë në pjesën e pasme të automjetit pasi e goditën disa herë. Një i dyshuar i tretë ishte gjithashtu brenda furgonit.