BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Bota

VIDEO/ Ukraina dëmtoi urën e Krimesë, Putin ‘sfidon’ Zelenskyn me veprimin e fundit

VIDEO/ Ukraina dëmtoi urën e Krimesë, Putin ‘sfidon’

Vladimir Putin ishte në Krime dhe udhëtoi me një Mercedes në urën që ndërtoi pas aneksimit të rajonit në 2014 dhe që u dëmtua nga një shpërthim disa kohë më parë. Sipas mediave të huaja, ura do të jetë plotësisht funksionale pas disa muajsh në mënyrë që të kalojnë mjetet e rënda, por deri më tani një pjesë është riparuar dhe mund të kalojnë mjete të lehta.

Lideri rus duke dashur të tregojë se gjithçka është nën kontroll – ura është një qendër për rifurnizimin e ushtrisë ruse – voziti një Mercedes ndërsa fliste me punëtorët e përfshirë në riparime. Kujtojmë që më 8 Tetor, një bombë shpërtheu në urën që lidh Krimenë me Rusinë dhe dyshohet se për këtë janë përgjegjës shërbimet sekrete ukrainase.

Shërbimet e inteligjencës ruse morën përgjegjësinë për hendekun e sigurisë, ndërsa presidenti rus nënshkroi një dekret për marrjen e masave shtesë të sigurisë në rajon.