BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Ndërron jetë këngëtarja e famshme (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Ndërron jetë këngëtarja e famshme
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arrest me burg për ish- kryetarin e Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako

SPAK lëshon urdhër arrest me burg për ish- kryetarin e
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arreste për ish-zyrtarë të Bashkisë së Durrësit, zbardhen detajet e para

SPAK lëshon urdhër arreste për ish-zyrtarë të
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? KAS rinumërim 29 nga 40 kuti në këtë bashki

Çfarë ndodhi? KAS rinumërim 29 nga 40 kuti në
x
BREAKING NEWS

Deputetët kundër Kolegjit të Kryetarëve, Kryesia e PD bën lëvizjen e minutës së fundit, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Deputetët kundër Kolegjit të Kryetarëve, Kryesia e PD
x
BREAKING NEWS

A do të ketë reshje shiu? Zbuloni parashikimin e motit për ditën e nesërme, ja çfarë do të ndodhë me temperaturat (Tabela)

A do të ketë reshje shiu? Zbuloni parashikimin e motit për
x
BREAKING NEWS

“Edhe ju thoni, pse po shkon euro gropë?!”, Artan Hoxha publikon videon që nuk duhet humbur

“Edhe ju thoni, pse po shkon euro gropë?!”, Artan Hoxha
x
BREAKING NEWS

Fletë-arresti për Vangjush Dakon nga SPAK, Artan Hoxha zbardh si u bllokua në minutat e fundit dhe kush ishte personi që ndaloi prangosjen e ish-kryebashkiakut

Fletë-arresti për Vangjush Dakon nga SPAK, Artan Hoxha zbardh si u
x

Bota

VIDEO/ Vladimir Putin në timon, ‘sfidon’ Zelenskin, bën xhiro në rrugët e Mariupol-it të shkatërruar

VIDEO/ Vladimir Putin në timon, ‘sfidon’ Zelenskin, bën

Duke lëvizur nëpër qytetin e rrënuar natën, Vladimir Putin ka bërë vizitën e tij të parë në Mariupol.

Mediat ruse kanë publikur një video ku Putin shihet teksa i jep një automjeti i shoqëruar nga një person. Kremlini thotë se vizita u zhvillua të shtunën vonë dhe zoti Putin vendosi “spontanisht” të vizitojë qytetin.

Kryetari ukrainas i Mariupolit në mërgim, Vadym Boychenko i tha BBC-së se Mariupol ishte “personale” për Putinin për shkak të asaj që kishte ndodhur atje.

“Ne duhet të kuptojmë se Mariupol është një vend simbolik për Putinin, për shkak të tërbimit që ai shkaktoi në qytetin e Mariupolit. Asnjë qytet tjetër nuk u shkatërrua kështu. Asnjë qytet tjetër nuk ishte nën rrethim për kaq gjatë. Asnjë qytet tjetër nuk iu nënshtrua bombardimi me qilim”, tha ai.

“Ai ka ardhur personalisht për të parë se çfarë ka bërë”, shtoi ai.