BREAKING NEWS

Infektohet me COVID-19 mjeku kirurg në Berat, në gjendje të rëndë niset me urgjencë drejt Infektivit

Infektohet me COVID-19 mjeku kirurg në Berat, në gjendje të
x

Bota

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Tifozi kinez ngrihet në këmbë dhe bërtet me të madhe në mes të stadiumit të Napolit: Qetësohuni, nuk jam me koronavirus!

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Tifozi kinez ngrihet në

Një tifoz kinez është ngritur në këmbë ditën e djesdhme dhe ka bërtitur me të madhe 'Nuk jam me koronavirus.'

Ngjarja ndodhi në stadiumin San Paolo, i mbushur plot në Napoli, gjatë ndeshjes së Champions me Barcelonën.Tifozi kinez, nisur nga situata dramatike teksa çdo kinez tjetër njerëzit i shohin me dyshim, edhe ai duke parë të njëjtën gjë, u ngrit në këmbë dhe filloi të bërtiste me të madhe.

Tifozi kinez tha se si të gjithë të tjerë ndodhej në Itali dhe nuk ka bërë asnjë lëvizje, që kur shpërtheu epidemia. Ai kishte bërë kontrollet dhe deklaroi se nuk ka koronavirus. Ndaj edhe njerëzit duhet të jenë të qetë.

Më të lexuarat