BREAKING NEWS

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda që kam bërë me kolegët që punojnë aty

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda
x
BREAKING NEWS

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel, policia ndalon ish-dhëndrin e Pal Kolës, ja çfarë ka zbuluar gazetari Elton Qyno

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel,
x
BREAKING NEWS

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam dërguar drejtuesëve të policisë

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam
x
BREAKING NEWS

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i sigurisë: U shërben interesave të pronarëve, përfshirjen e medias me krimin

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas asimilimit të PD-së

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?" Klodiana përplaset keq me Ramën: Nëse nuk më lë ta shpjegoj le ta mbyllë ekranin moderatorja, kjo është jeta e neveritshme

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?"
x
BREAKING NEWS

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që kanë dashur të përcjellin autorët

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt
x

Bota

Vjen reagimi i parë nga Qeveria e Mbretërisë së Bashkuar për urdhër-arrestin e Putinit

Vjen reagimi i parë nga Qeveria e Mbretërisë së Bashkuar

Sekretari i Jashtëm i Mbretërisë së Bashkuar mbështet urdhër-arrestimin e Vladimir Putin.

“Ata që janë përgjegjës për krimet e tmerrshme të luftës në Ukrainë duhet të sillen para drejtësisë”, postoi James Cleverly në Twitter.

“Puna duhet të vazhdojë për të hetuar mizoritë e kryera”. Komentet e tij i bëjnë jehonë atyre të Sir Keir Starmer, i cili tha se “nuk ka vend për t’u fshehur për Putinin dhe miqtë e tij dhe bota është e vendosur t’i bëjë ata të paguajnë për atë që kanë bërë”.

“Kam parë shkatërrimin e shkaktuar mbi popullin e guximshëm të Ukrainës,” tha lideri laburist.

“Këto raste janë vetëm maja e ajsbergut. Një ditë Putini do të përballet me drejtësinë: deri atëherë, ne do të vazhdojmë të mbështesim fitoren e saj,” tha Cleverly.