BREAKING NEWS

Dosja e bujshme në SPAK, e zbulon gazetarja e njohur: Ky është kryebashkiaku që mund të “digjet” nga Rama

Dosja e bujshme në SPAK, e zbulon gazetarja e njohur: Ky është
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi përfundon në SPAK, ja pse e thirrën

Monika Kryemadhi përfundon në SPAK, ja pse e thirrën
x
BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x

Bota

“Vladimir Putin po lufton për jetën e tij”/ Ish-zyrtari rus bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Mund të përballet me grusht shteti, nëse e provokojnë më shumë…

“Vladimir Putin po lufton për jetën e tij”/ Ish-zyrtari

Vladimir Putin po lufton “për jetën e tij” gjatë konfliktit me Ukrainën dhe mund të përballet me një grusht shteti nëse mposhtet, ka thënë një diplomat veteran rus që dha dorëheqjen për shkak të luftës.

Boris Bondarev, i cili u largua nga misioni i Rusisë në OKB në maj, tha se elitat e Putinit ‘mund ta detyrojnë atë të flejë dhe të mos zgjohet kurrë’ nëse pushtimi i tij dështon përfundimisht.

Duke folur për Daily Mail, ai tha se përpjekja për të negociuar një fund të luftës me Kremlinin është e pakuptimtë , sepse do të lexohet si një ‘shenjë dobësie’ dhe vetëm do ta bindë Rusinë të luftojë më fort.

“Ju e provokoni Putinin me të gjitha bisedat për të,” tha ai. “Në një moment do të vijë koha kur Putini do të përdorë diçka si armë bërthamore vetëm për të treguar se është serioz për to.