BREAKING NEWS

A është ai politikani që përmendet në përgjime? Reagon për herë të parë Taulant Balla

A është ai politikani që përmendet në përgjime?
x
BREAKING NEWS

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në qeveri, ministrja lëshon thirrjen e fortë

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në
x
BREAKING NEWS

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e Fierit ka lidhje me hakerimin iranian, porositësit përshkruanin...

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për Çervanaku: E njihnin si bamirës

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për
x
BREAKING NEWS

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’ Berishën: Kur ke një biznes dhe gabon, fajtori është pronari, po bëheshin gjëra që...

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’
x
BREAKING NEWS

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/ Plas sherri në studio, kandidati për Bashkinë e Tiranës i kthehet keq Fevziut: A ka mundësi, programin e ka partia

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/
x
BREAKING NEWS

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e krimit...

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e
x
BREAKING NEWS

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i LGBT-së”/ Zotimi i pazakontë i kandidatit në Primaret e PD-së: Nuk shkel mbi...

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i
x

Bota

Vladimir Putin sëmurë? Presidenti rus bën lëvizje të pakontrolluara të gjymtyrëve gjatë konferencës, mbahet në mënyrë të pazakontë pas karriges

Vladimir Putin sëmurë? Presidenti rus bën lëvizje të

Vladimir Putin është filmuar sërish ndërsa mbahet në mënyrë të pazakontë pas karriges ndërsa supozimet rreth shëndetit të presidentit rus janë më të shumta se kurrë më parë Në pamjet e filmuara gjatë takimit së të martës me Miguel Díaz-Canel, presidentin e Kubës dhe njëkohësisht kreun e partisë komuniste të vendit, Putini shihet ndërsa qëndron i ulur në karrige në një mënyrë të çuditshme ndërsa flisnin para kamerave. Pavarësisht se paraqitjet e tij publike janë menaxhuar me kujdes në skenë nga propagandistët e Kremlinit, shenjat se Putini, 70 vjeç, po vuan nga probleme shëndetësore kanë qenë të dukshme në shumë raste këtë vit, duke nxitur spekulime dhe thashetheme, shkruan “Daily Mail”. Putin me fytyrë të fryrë shihet duke buzëqeshur me zell teksa flet me Díaz-Canel përpara një oxhaku mermeri në Moskë. Dora e tij e majtë shihet e mbështjellë fort rreth krahut të karriges së bardhë ku është ulur, si për të tentuar të stabilizohet. Dora e djathtë e Putinit duket se po "përleshet" me diçka, dhe duket sikur ai po përkund këmbët në mënyrë të pavullnetshme sipër tapetit me lule. Dyshimet për gjendjen e rëndë shëndetësore të Putinit lindën kohë më pare, madje është thënë se ai vuan nga kanceri apo parkinsoni.