BREAKING NEWS

Kryeministri Rama ‘ngre’ traun, hapet zyrtarisht rruga e rëndësishme në vendin tonë (VIDEO-LIVE)

Kryeministri Rama ‘ngre’ traun, hapet zyrtarisht rruga e
x
BREAKING NEWS

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe ka një lutje për të gjithë: Më është rikthyer sërish tumori në tru. Të mërkurën do duhet prapë me u përballë mes jetës edhe vdekjes!

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x
BREAKING NEWS

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart Taçit? Braçe shpërthen i revoltuar dhe “hedh topin” tek Arben Ahmetaj: Unë siguroj dokumentin e plotë dhe në atë datë unë kam qenë vetëm deputet

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart
x

Bota

Vrasësi i gruas/ Zhdukej të dielave pa arsye, piloti kishte lidhje me një 16-vjeçare para Karolinës. Zbulohen dyshimet e forta të bashkëshortes dhe deklarata e ish të dashurës

Vrasësi i gruas/ Zhdukej të dielave pa arsye, piloti kishte lidhje me

Në lidhje me krimin e ndodhur disa muaj më parë në Glyka Nera kanë dalë të tjera detaje dhe zbulime në lidhje me Babis Anagnostopoulos, që kishte me bashkëshorten e tij, Karoline, e cila dyshohej se ai e tradhtonte.

Konkretisht, siç raportoi ANT1, fatkeqja Caroline i kishte thënë këshilltarit të shëndetit mendor në janar 2021, të cilin e pa së bashku me Babis Anagnostopoulos, në një seancë ku arritën të qëndronin vetëm për një kohë të shkurtër, se ajo dyshonte se kishte një lidhje paralele, pasi ai mungonte nga shtëpia të dielave pa pasur turne në punë.

Karoline i kishte thënë këshilltares së saj se Babis Anagnostopoulos kishte një dashuri të madhe për ambientin e tij i punës dhe se në vitin 2016 kur u takua me Karoline ishte divorcuar nga ajo. Ajo kishte thënë gjithashtu se po mendonte të merrte fëmijën e saj dhe të largohej.

Miqtë e familjes së Babis Anagnostopoulos nga Alonissos, folën për ANT1 dhe vunë në dukje se asnjëri prej tyre nuk beson se vrasësi i rrëfyer kishte një lidhje paralele, duke thënë se "ai ishte i apasionuar pas Karoline. Ai erdhi me helikopter në ishull vetëm për t'i sjellë asaj një buqetë. Ai nuk do të vriste një grua për një grua tjetër."

Një tjetër mik i pilotit tha në emisionin “To Proino” se “Babisi në moshën 23-vjeçare kishte një lidhje me një vajzë atëherë 16-vjeçare për një vit. Tani vajza thotë se ka qenë lidhja më e mirë që ka. Ai nuk ishte manipulues apo shtytës, por shumë i kujdesshëm. "Nuk mund të besojmë se ai mund të vriste".

Në të njëjtin emision foli një mikeshë e Karoline, e cila ndër të tjera tha se "vitin e kaluar Karoline ishte larguar nga ne, ose Babis ndoshta ishte larguar nga ne dhe ne nuk morëm vesh nga ajo. Nëse Caroline dinte për lidhjet jashtëmartesore të Babit, ajo nuk do të bënte kompromis, nuk do të ulej me të. Ndoshta prandaj donte ta linte".