BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Bota

Vrau të motrën sepse ishte modele duke i hequr organet me thikë, 22-vjeçarja merr dënimin që nuk e priste askush pas 4 vitesh

Vrau të motrën sepse ishte modele duke i hequr organet me thikë,

Një vajzë në Rusi u dënua me 13 vite burg pas vrasjes makabër që i bëri të motrës 17 vjeçare në 2016-ën. Elizaveta Dubrovina, 22 vjeçe goditi me thikë motrën e saj, Stefania 189 herë duke i hequr dhe disa prej organeve nga trupi sipas asaj që raporton Daily Mail.

Motivi i vrasjes makabër ishte xhelozia e Elizavetës ndaj së motrës pasi kjo e fundit ishte modele dhe shumë e bukur.

Viktima ndërroi jetë menjëherë në skenën e krimit pas goditjeve që kishte marrë në organet jetësore si dhe nga humbja e gjakut.

Në vitin 2016, Elizaveta u trajtua në spitalin psikiatrik në Rusi dhe vetëm pas 4 vitesh ishte e aftë të dilte përpara gjykatës, nga ku mori dhe dënimin prej 13 vitesh.

Më të lexuarat