BREAKING NEWS

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga Shqipëria, ishte pajisur me dokumente greke

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga
x
BREAKING NEWS

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me bandat"/ Artan Hoxha zbardh prapaskenat e atentatit të bujshëm

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me
x
BREAKING NEWS

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i gazetares

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja gabimi foshnjërak për situatën e tensionuar në Veri

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja
x
BREAKING NEWS

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision, Bushati ‘përplaset’ me politikanin e njohur kosovar

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision,
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe paralajmëron palët: Kemi 3 kërkesa të qarta! Dështimi do sjellë pasoja të rënda

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe
x
BREAKING NEWS

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut habit me përgjigjen

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut
x
BREAKING NEWS

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja çfarë do të ndodhë me kandidatët e bashkive që janë shpallur fitues nga votat e burgut

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja
x

Bota

Zerlanda e Re mbahnit botën, çdokush do të dëshironte të shihte spektaklin qiellor teksa sodit pamjet magjike (FOTO)

Zerlanda e Re mbahnit botën, çdokush do të dëshironte

Zerlanda e Re është vendi ideal ku mund të rrini zgjuar për gjithë natën e soditur qiellin shumë ngjyrësh me aureorat në ngjyrë jeshile dhe rozë nën vezëllimin e yjeve.

Spektakël në qiejt e Zelandës së Re, kanë qenë veçanërisht aktive këtë sezon. Shumë prej turistëve, qëndrojnë zgjuar deri në mëngjes për të parë kombinimin epik të jeshiles dhe rozës, në një harmoni madhështore.

Nuancat e një aurore përcaktohen nga përbërja e atmosferës. Më shumë oksigjen në ajër prodhon jeshile dhe të verdhë, ndërsa më shumë azot e bën një aurorë të duket e kuqe e errët ose blu.

 

 

Zerlanda e Re mbahnit botën, çdokush do të dëshironte  Zerlanda e Re mbahnit botën, çdokush do të dëshironte Zerlanda e Re mbahnit botën, çdokush do të dëshironte  Zerlanda e Re mbahnit botën, çdokush do të dëshironte