BREAKING NEWS

Me sytë e përlotur, kryeministri Rama përkujton 4 viktimat e 21 Janarit dhe komunikon vendimin e rëndësishëm (VIDEO-LIVE)

Me sytë e përlotur, kryeministri Rama përkujton 4 viktimat e 21
x

Bota

Zgjerohet harta e vendeve të prekura nga koronavirusi, shënohet rasti i parë shumë afër vendit tonë, e prekur një 38-vjeçare

Zgjerohet harta e vendeve të prekura nga koronavirusi, shënohet rasti

Koronavirusi ka prekur edhe Greqinë, pas Italisë, Kroacisë dhe Serbisë. Një 38-vjeçare në Selanik ka rezultuar pozitive me virusin dhe është futur në karantinë.

Autoritetet në Greqi kanë filluar të kërkojnë personat që ka takuar 38-vjeçarja, për të mos lejuar përhapjen e kronavirusit. Gruaja sapo ishte kthyer nga Italia Veriore dhe dyshohet se është infektuar në zonën e Lombardisë,

Mbërritja e koronavirusit edhe në Greqi, e rrezikon edhe më shumë Shqipërinë par shkak se jemi vend fqinj.

Më të lexuarat